1. Sistemde çalışmak için neye ihtiyacım var?

Hİçbir şeye ihtiyacınız yok! Tek ihtiyacınız olan şey sistemde çalışma arzunuzdur.

Bir web sitenize dahi ihtiyacınız yoktur. Sisteme katıldığınızda zaten ücretsiz bir web siteniz olacak.

İleri derecede bilgisayar bilgisine de ihtiyacınız yoktur. Kendi çabanızla bu sayfaya kadar gelebildiyseniz bu sistemde çalışabilmeniz için oldukça yeterlidir.

Günde 2 ya da 3 saatinizi ayırabileceğiniz biraz zamana ve en önemlisi çalışma azmine olan ihtiyacınızdan başka hiçbir belgeye, diplomaya, özel beceriye ihtiyacınız yok!

2. Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Online Çalış sisteminde şimdi yapacağınız başvuru geçici ve ön başvuru niteliğinde olup, bizimle çalışmaya başlama hakkı vermez. Öyle ki her gün yüzlerce başvuru arasından sadece bir kaç tane aday bizimle çalışabilmektedir.

Burayı tıkladığınızda karşınıza çıkan adınız, soyadınız, eposta adresiniz ve telefon numaranızdan yani temel iletişim bilgilerinizden oluşan basit kısa ÖN BAŞVURU FORMU'nu doldurmanız sisteme atılan başlangıç adımıdır.

Bu adımı atmak sizden, kazanca ulaşan yolu göstermek ve size kazandırmak bizden.

3. Başvurudan Sonra Nasıl İlerleyeceğim?

Sistemimizin hiç bir aşamasında yalnız kalmayacağınız gibi, ÖN BAŞVURU FORMU'nu doldurup başvuruda bulunduktan sonra da yalnız kalmayacaksınız.
Formu doldurduktan sonra çok kısa bir tanıtım videosuna yönlendirileceksiniz. Videoyu dikkatlice izlemeniz gerekmektedir. Video bitiminde sistem size otomatik olarak bilgilendirme e-postası gönderecektir. Bu eposta içeriğinde size özel açılan kazanç linkiniz ve sistemin her aşamasında siz yardımcı olacak kazanç koçunuzun iletişim bilgileri yer almaktadır. Bunların tamamı size ücretsiz olarak sunulacaktır.

4. Kazanç Linki Nedir? Ne işe yarar?

Kazanç linkiniz sizin web sitenizin adresidir. Sizin için size tahsis edilmiş bir takip linkidir. Linkiniz tıklandığı anda tıklanma sayısı, form doldurma adeti gibi tüm performans detayların tutulduğu gelişmiş bir sistemin başlangıç noktasıdır.

Kazanç linkiniz size ücretsiz olarak verilecektir. Öncesinde ya da sonrasında herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

6. Yeni katılanlar için herhangi bir eğitim programınız var mı?

Elbette var. Hem de sadece yeni katılanlar için değil, tüm üyelerimiz için seviyesine göre hazırlanmış eğitim dokümanları ve videoları mevcuttur.

Milyoner olabilmek kolay değil!
Çalışıp emek etmeniz gerekiyor.

7. Hakedişlerimi ne zaman alacağım? Ödemeler ne zaman yapılıyor?

Sistemde oluşan kazançlarımızı her ayın 15'inde banka hesabımıza havale/eft olarak almaktayız. Sponsor firmamız her ayın sonunda yapılan işlerin pirimlerini hesaplar ve takip eden ayın 15'inde banka hesaplarımıza kazançlarımızı yatırır.

8. Bu iş yasal bir iş midir?

Elbette yasal bir iştir.
1. Türkiye Cumhuriyeti Sınırları içerisinde yaklaşık 50 yıldır faaliyet gösteren bir Anonim Şirketi ile çalışacaksınız.
2. Ödemelerinizi her ayın 15'inde banka hesabınıza alacaksınız. Herhangi bir sanal ödeme yöntemi ile değil.
3. Online Çalış platformunu kullanmak için zaten herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bu platform tamamen ücretsiz bir destek platformu.
4. Karşınızda yurtdışında ne olduğu belli olmayan kişi ya da şirketler değil, ülkemizde faaliyet gösteren reel bir firma ve gerçek kişiler var.
5. Her iş biraz risk taşır! Fakat bizim işimizde riske girebileceğiniz hiçbir durum söz konusu değil.